גיוס אשראי לעסקים

אנו ב-ECO SOLUTIONS מייצרים מטריה רחבה של שירותים עבור מתן אשראי לעסקים תוך ניתוח מצב העסק, יצירת תוכנית סדורה וליווי מול הבנק לשם קבלת ההלוואה המתאימה ביותר, בתנאים הטובים ביותר עם ריביות מצויינות ותנאי החזר נוחים על מנת שלכם בעלי העסק ישאר רק לצמוח.

ההכרות האישית שלנו במגוון הבנקים והניסיון רב השנים מאפשרים לנו לבנות עבורכם פתרון מותאם אישית ולממש אותו.

מתעניינים בגיוס אשראי לעסק חדש או קיים? אתם במקום הנכון. הזמינו שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות מהמומחים של ECO Solutions:

מתחילים מכאן

מה זה גיוס אשראי לעסק?

גיוס אשראי לעסקים הוא בעצם לקיחת סכום מימון מסוים המיועד אך ורק לצרכי העסק, אם זה סחורה, תשלום לעובדים, ספקים וכדומה. כל בעל עסק יכול לגשת לבנק או גוף חיצוני אחר, אך השאלה היא גם לצורך מה המימון ומה הם הצרכים המדוייקים לשם לקיחת סכום כספי נוסף לעסק.

נגיד ופתחתם עסק ואתם רוצים להיות בטוחים כי הוא יצליח ותוכלו להתחיל לראות רווחים די מהר, אך התקציב שלכם לא בטוח יאפשר זאת ואתם צריכים עזרה של מימון נוסף. כנראה שהמחשבה הראשונה תהיה לגשת אל הבנק ולבקש הלוואה או לבצע גיוס אשראי על מנת שהעסק שלכם יוכל להתחיל ברגל ימין.

ובכן, כן אולי זה רעיון טוב, אך תהיו בטוחים שאם תעשו זאת לבד מול הבנק אתם חשופים גם לסכנה ולאסון כלכלי עבור העסק שלכם בעתיד. הבנקים אומנם יכולים לעזור לכם אך הם לא יבצעו עבורכם שום חקר מעמיק על מנת להכיר את הצרכים שלכם לעומק, והסכום שתקבלו יכול להיות יעיל לטווח הקצר או גדול מדי ובשלב ההחזר תגיעו שוב להפסד.

גיוס אשראי יעיל ואפקטיבי לעסק, תוכלו לעשות רק עם יועץ פיננסי מקצועי עם ניסיון בתחום. גיוס אשראי חייב להתבצע בהתאמה אישית. רוב העסקים יהיו שונים זה מזה וכך גם הצרכים של כל עסק, אם גדול או קטן ומה הם הרווחים והתקציבים של כל עסק. 

איך עושים את זה נכון?

על מנת שתקבלו את השירות האפקטיבי והטוב ביותר עבור העסק שלכם, תחילה חשוב שתבחנו מה הם הצרכים של העסק ומה הסכום המדויק שאתם צריכים על מנת להתקדם נכון וללא טעויות בדרך. לקיחת הלוואה או גיוס אשראי הם עסקה קריטית ביותר עבור עתיד העסק שלכם, כל צעד שתעשו כעת ישפיע משמעותית על התפעול השוטף כבר עכשיו.

כדי לדעת מה הוא הסכום המדויק שאתם צריכים ולהבטיח תחזית פיננסית יעילה לעסק, אתם חייבים להתחיל קודם כל מתוכנית עסקית. כחלק מבניית תוכנית עסקית לעסק, היועץ הפיננסי משקף מולכם את כל הנתונים – הוצאות והכנסות, מטרות, חקר שוק, שיטות מכירה, בדיקת מתחרים ועוד. כל זאת על מנת ליצור תוכנית שתשמש אתכם לטווח הארוך ותוכלו לנהל את העסק שלכם בראש שקט ולקחת מימון שאכן יהיה יעיל אישית עבורכם ויצור תזרים יציב. 

יועץ מול מחשב
מה המסלול שלכם?

3 מסלולי גיוס אשראי נפוצים

גיוס אשראי דרך הבנק

עוד לפני שאתם מגיעים לבנק בשביל לבדוק על אפשרויות המימון עבור העסק, תבדקו היכן העסק שלכם עומד מבחינה כלכלית, תערכו סקר שוק ותפשטו מולכם את כל הנתונים והדוחות על מנת להגיע מוכנים ולדעת בדיוק מה לבקש. היתרון במימון דרך הבנק הוא שהבנק לא מקבל זכויות בעלות בנכסי העסק, אך כן ידרוש כנראה ערבויות ובטחונות לפני.

הלוואה בערבות המדינה

על מנת להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה, מומלץ להגיע עם כל הנתונים הפיננסים המדוייקים ותכנית עסקית שתמחיש את היעילות של ההלוואה עבור העסק שלכם. במסגרת ההלוואה תוכלו לגייס אשראי גם במיליוני שקלים, אך כל זה רק בהתאמה מול צרכי העסק והיקף הפעילות השוטפת.

גיוס אשראי חוץ בנקאי

אומנם הבנק הוא המקום המוכר והבטוח שבדרך כלל ניגש אליו בשביל כל עניין כספי לעסק, אך ישנם כמה מקורות חיצוניים דרכם תוכלו לגייס אשראי יעיל לא פחות - קרנות סיוע, חברות כרטיסי אשראי, קרן השתלמות, חברות פיננסיות ועוד.

אתם שואלים אנחנו עונים

שאלות נפוצות על גיוס אשראי לעסקים

על מנת שתוכלו לקבל את המימון הדרוש בשביל הקמת העסק או פתיחה של העסק בצעד בטוח, חשוב שתגיעו אל הגוף אותו בחרתם לצורכי המימון, עם תוכנית עסקית מסודרת שתציג אתכם כבעלי עסק רציניים המבינים בתחום בו אתם עוסקים, עם הון מסויים ואפשרות לעתיד כלכלי מוצלח לעסק. כך סיכויי אישור הבקשה יהיו גבוהים יותר.

לרוב הבנק יציע עבורכם את המימון הזול יותר אך עם זאת, היקף ההלוואה יהיה תלוי בעיקר בביטחונות שתוכלו להעניק לבנק כנגד לקיחת המימון. יחסית בניגוד לבנק, גופים חיצוניים יהיו נגישים יותר אך תנאי ההלוואה לרוב יהיו כרוכים בעלות גבוהה יותר עבור העסק.

אכן זה קיים, זו הלוואה שנקראת “גרייס”, נפוצה מאוד בקרב בעלי העסקים הקטנים. המטרה של הלוואה זו, היא לאפשר לבעלי העסק קבלת אשראי מספק ומותאם לצרכים של העסק עם האפשרות להתפתח ולייצר רווחים ורק כאשר יהיו מוכנים פיננסית לאחר חצי שנה, יתחילו בביצוע החזרה של הלוואה.

גם אם אתם יודעים הכל על העסק שלכם ובקיעים בכל הנתונים, זה לא יעזור לכם מול הבנקים או החברות החיצוניות בזמן אמת. יועץ פיננסי מקצועי ינתח עבורכם את כל הנתונים הרלוונטים ויבצע חקר שוק מעמיק, על מנת לדעת בדיוק מהי נקודת האיזון שלכם ומה הסכום הכספי שאתם צריכים בשביל להרים את העסק ולהשאיר אותו יציב לטווח הארוך. 

רוב בעלי העסקים כיום, יעדיפו לגייס אשראי לעסק שלהם על מנת להיות בטוחים כי יש להם בסיס כספי לטווח הארוך לקידום וצמיחת העסק. אך הטעות הנפוצה היא, ללכת לבנק ולבקש מימון לעסק – בלי שום פילוח נתונים, ניתוח כספי והבנת נקודת האיזון של העסק. ההמלצה היחידה שלנו עבורכם, בשביל למנוע את הטעות הראשונה, היא ייעוץ פיננסי מקצועי של “אקו סולושיין” שיעניקו לכם את כל הכלים היעילים ביותר.

אתם יכולים כבר עכשיו לעשות את הבחירה הנכונה עבור עתיד העסק שלכם, כל צעד בעיקר כשזה מגיע לאפשרויות המימון השונות, הוא משמעותי ועלול גם לגרום לנזק בלתי הפיך. אז פשוט תנו ליועצים המקצועיים של “אקו סולושיין” לעשות עבורכם את העבודה הקשה, כך תוכלו להתעסק במה שחשוב באמת, בניהול השוטף של העסק ובראש שקט.

עם ניסיון של שנים בתחום העסקי וקשרים עם בנקים בכל רחבי הארץ - אנחנו נשיג לכם את הטוב ביותר ! לעוד פרטים וייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר.
לייעוץ ראשוני ללא עלות צרו קשר עכשיו

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים

דילוג לתוכן