הלוואה עסקית

כמעט כל בעל עסק אשר רוצה לפתוח עסק חדש או להביא את העסק הקיים שלו לצמיחה והצלחה מרבית, יצטרך לקחת הלוואה כספית בשביל הבסיס לכך. לקיחת הלוואה לעסק מהווה צעד משמעותי לעתיד העסק, לא תמיד תקבלו את ההלוואה שרציתם ובמקרה של בחירה לא נכונה או החלטה מוטעת – העסק ישלם יותר במקום ליצור רווח וצמיחה.

באמצעות ניסיון והבנה של יועץ פיננסי מקצועי מחברת “אקו סולושיין”, תוכלו לקבל מגוון אפשרויות להלוואה המותאמת לצרכי העסק שלכם אישית.

אנו מציעים סיוע בהלוואות לעסקים תוך מספר שעות בתנאים הטובים ביותר השאירו פרטים כאן כדי להתחיל:

מתחילים מכאן

איך תדעו מה היא ההלוואה הנכונה לעסק שלכם?

יש המון גופים חיצוניים ובנקים אשר יציעו לכם הלוואות שונות שיכולות אומנם להועיל, אך בלי חישוב נכון של הנתונים הקיימים והתוצאה הסופית, זו עלולה להיות סכנה עבור ניהול העסק. הלוואות משתנות מעסק קטן לגדול וחייבות להיות מותאמות לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.

 

הלוואה לעסק קטן 

בשנים האחרונות המדינה מנסה בכל דרך לסייע לעסקים קטנים, על מנת למנף אותם להצלחה בעקבות נפילתם של עסקים רבים אשר לא שרדו. בעל עסק קטן חייב לדעת איך לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית על מנת ליצור רווח וליצור צמיחה של העסק, לכן הרוב יעדיפו להיעזר בהלוואה על מנת לקבל את הדחיפה המספקת בדרך למטרה. 

חשוב שתכירו את כל התנאים הכלכליים שישפיעו על העסק, על מנת לבחור את ההלוואה עליכם לבצע חקר שוק מעמיק ונכון. רק בעזרת איש מקצוע עם ניסיון בתחום, תוכלו לקחת הלוואה בקלות וגם בהתאם לעסק שלכם מבלי לעשות טעויות שעלולות לפגוע בעסק בהמשך.

יועץ מול מחשב
יועץ מול מחשב

הלוואה לעסק בינוני

עסקים בינוניים מוגדרים כעסקים שעובדים כל הזמן ועל כן ההוצאות גדולות, אם זה לעובדים, לסחורה, שיווק ועוד. מכאן שיש מגוון הלוואות עבור עסקים כאלו, והבחירה היא קשה וכך גם הדרך לקבל ההלוואה. 

על מנת שתהיו בטוחים כי ההלוואה שלקחתם תמנף אתכם גם להצלחה והשגת המטרות, חשוב שתתייצעו עם יועץ פיננסי מקצועי אשר יש לו ניסיון רב בתחום. בעזרת ניתוח כספי מדויק ושיקוף כל הנתונים של העסק, תהיו בטוחים כי תקבלו את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם ועבור הדחיפה של העסק.

הלוואה לעסק גדול

בדרך כלל בעלים של עסק גדול עם וותק וניסיון של שנים, כבר יהיה בנקודה בטוחה וידע איך לפעול נכון על מנת להמשיך ולמנף את העסק. בכל זאת, יש מצבים בהם גם עסקים גדולים יצטרכו מימון נוסף על מנת לבצע השקעה מסוימת לקידום העסק או בכדי להישאר במצב יציב ורווחי.

כאשר מדובר על עסקים גדולים, כך גם גודל ההלוואות משתנה משמעותית ולכן הדרך להשגת ההלוואה הרצויה והנכונה עדיין לא תהיה קלה. בשביל שתוכלו לקבל את ההלוואה הרצויה עם אפס טעויות, חשוב שתתייעצו עם יועץ עסקי שיוכל לפשט מולכם את כלל הנתונים מכל השנים ויחד איתכם להבין מה הסכום הייעודי שיועיל לעסק ומה היא ההלוואה הטובה ביותר עבורכם.

יועץ מול מחשב
מה המסלול שלכם?

4 סוגי הלוואות יעילות לעסקים

כיום תוכלו לקבל בקלות מהבנק הצעה להלוואה בכל רגע, השאלה היא האם זו ההצעה הנכונה ביותר עבורכם? האם הבנק שלכם באמת יודע איזו הלוואה תסייע לכם? אז התשובה היא לא. אומנם ההצעה במקרה תוכל להתאים לכם, אבל כדאי שתקחו בחשבון את זה שקיבלתם אותה ללא שום הכרה וניתוח של כלל נתוני העסק שלכם.

יש מספר גופים וקרנות שיכולים לסייע לכם במגוון הלוואות לעסק:

הלוואה בערבות המדינה

על מנת לסייע לעסקים קטנים או בינוניים כלל האפשר, הוקמה קרן בערבות המדינה אשר באמצעותה ניתן לקבל מגוון הלוואות לעסקים שונים. אומנם זה פתרון מצויין, אך התהליך לבקשת ההלוואה הוא לא פשוט, והסיכוי גבוה יותר רק כאשר יועץ פיננסי מקצועי דואג לכם לכל המסמכים ומקדם את הבקשה.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה זו נועדה על מנת לעזור לבעלי עסקים ואנשים פרטיים כשמה כן, לכל מטרה. אומנם זו הלוואה שיותר קל להשיג, אך עם זאת חשוב לשים לב לפרטים מסביב. לדוגמא, הריבית כאן היא גבוהה יותר וזה עלול לפגוע בכם בהמשך אם תקחו הלוואה שלא מותאמת לצרכים האמיתיים שלכם.

הלוואה ללא ריבית

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, הוקמה מתוך מטרה לסייע לאנשים פרטיים אשר רוצים להקים עסק או בעלי עסק קטן ומתקשים בכך. על מנת לקבל את ההלוואה בקלות, מומלץ להגיע עם תוכנית עסקית מסודרת אשר משקפת את כלל הנתונים הרלוונטים, בשביל להציג רצינות ופוטנציאל עסקי גבוה.

הלוואה חברתית

מיזם ההלוואות החברתיות, הוא מיזם בו גורמים פרטיים או עסקיים יכולים לבקש הלוואה עד סכום מסוים ללא מעורבות של גורם פיננסי, לדוגמא בנק. קיימים כמה אתרים המספקים את השירות של הלוואה חברתית, מי שמלווה מהצד השני אלו אנשים שמעדיפים לקבל ריבית גבוהה על כספים פנויים שלהם תוך שימוש בפלטפורמה, על מנת לעזור לאחרים וגם לייצר רווחים.

כדאי להכיר

הדברים החשובים שכדאי לדעת בבחירת הלוואה

על מנת שתוכלו להבין מה היא ההלוואה הנכונה לכם, או שהיועץ הפיננסי יוכל להתאים לכם תוכנית לבקשת הלוואה אפקטיבית – תהיו בטוחים קודם מה היא מטרת ההלוואה, בשביל לדעת אם אכן היא ברת השגה עבור העסק, ואם כן אז לבנות לה תוכנית מסודרת אשר תציג נתוני הצלחה גבוהים.

תמיד לוודא מה הם התנאים המדויקים בהלוואה שאתם עומדים לקחת, שזו אכן הלוואה שאתם יכולים לעמוד בה בהתחייבות ושהסכום מתאים לצרכים שלכם. הטעות הנפוצה היא לקיחת הלוואה גדולה יותר מהצורך האמיתי “לכל מקרה”, בלי הביטחון להחזר. על מנת שאופציית ההלוואה תמיד תישאר פתוחה בפניכם מול הבנק או כל גוף אחר, חשוב לעבוד תמיד בשקיפות ועם תוכנית מסודרת.

תהליך אישור ההלוואה לא תמיד יהיה קל ופשוט, הוא תלוי בהמון גורמים ונתונים. התהליך יכול להיות ארוך, במידה ואתם צריכים את הכסף בדחיפות, זה לא יועיל לכם כבר בשום דבר. בשביל להיות בטוחים כי הסיכויים שלכם גבוהים ותקבלו את הטוב והנכון ביותר, מומלץ להגיע עם תכנית עסקית משכנעת המשקפת את כל הנתונים הרלוונטים לאחר ניתוח מעמיק. 

חשוב שתדעו מהן ההכנסות לעומת ההוצאות שלכם, על מנת לבחון את יכולת ההחזרה החודשית של ההלוואה. לאחר שתציבו מולכם את כלל הנתונים המפורטים ותסכמו, תוכלו לדעת באופן ברור מה הוא הסכום המוערך שאותו תוכלו להחזיר מדי חודש וכך גם לבחור את ההלוואה היעילה ביותר עבור העסק. תמיד לבצע בדיקה והשוואה, לא להתפשר על מקצועיות – גם אם מציעים לכם סכום נמוך של החזר, הריבית עדיין תשפיע ולא תמיד לטובתכם. 

אתם שואלים אנחנו עונים

שאלות נפוצות על גיוס אשראי לעסק

על מנת שתוכלו לקבל את המימון הדרוש בשביל הקמת העסק או פתיחה של העסק בצעד בטוח, חשוב שתגיעו אל הגוף אותו בחרתם לצורכי המימון, עם תוכנית עסקית מסודרת שתציג אתכם כבעלי עסק רציניים המבינים בתחום בו אתם עוסקים, עם הון מסויים ואפשרות לעתיד כלכלי מוצלח לעסק. כך סיכויי אישור הבקשה יהיו גבוהים יותר.

התשובה משתנה בהתאם לנתוני העסק, מהי ההלוואה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. שווה תמיד לבדוק בבנק שלכם מה הם התנאים והאם הם יכולים לספק לכם הלוואה אפקטיבית, אך אל תעצרו שם, תבדקו את כל האפשרויות. בעזרת תוכנית עסקית לבדוק את כל האפשרויות בצורה מדויקת יותר. 

אובליגו הוא קיצור של המילה הלועזית Obligation שמשמעותה התחייבות. כאשר הבנק מציין את האובליגו של הלקוח, הוא בעצם מדבר על סכום ההתחייבות של האדם כלפי הבנק. לכל עסק יש אובליגו בבנק, הבנקים משתמשים בכך על מנת לדעת מהן ההתחייבויות המדויקות של בעל העסק. חשיבות האובליגו משפיעה גם על מתן הלוואה לעסק, לכן תמיד מומלץ לשאוף לאובליגו חיובי.

יכול להיות שקרה נס והעסק שלכם החל לייצר רווחים משמעותיים או שקיבלתם סכום כספי מספק אשר יכול לכסות עבורכם הוצאות רבות. עכשיו אתם יכולים להתפטר מההלוואה שלקחתם אך נשאר עוד זמן עד הפירעון, עדיין אפשר לעשות זאת.

 

קודם כל תמיד תקראו את כל התנאים והאותיות הקטנות בעת לקיחת ההלוואה ולגבי ההחזר, זה יכול להועיל רבות בהמשך. יכול להיות שיבקשו מכם סכום כספי כקנס על הפירעון, עדיף תמיד להתייעץ עם יועץ פיננסי המתמחה בתחום שיוכל לעזור לכם.

במידה והעסק שלכם נמצא במצב בו אתם חייבים הלוואה דחופה, אל תעשו את זה לבד וכך תמנעו כל טעות אפשרית כבר בשלב ההתחלה. ישנם המון גורמים חוץ בנקאים שיוכלו ללוות לכם, אך אם העסק שלכם לא במצב יציב, חשוב שתבחרו את ההלוואה הנכונה ביותר.

 

לכן הדבר הראשון שעליכם לעשות, הוא להתייעץ עם יועץ פיננסי עם ניסיון בתחום שיוכל למצוא לכם את ההלוואה האפקטיבית ביותר בזמן הקצר ביותר, זו תהיה השקעה שבסופה רק תרוויחו.

יועץ פיננסי עם ניסיון רב בתחום העסקים יוכל להביא אתכם לתוצאות היעילות ביותר עבור העסק שלכם. כאשר בעל עסק רוצה להגיש בקשה להלוואה, עליו להגיע עם פירוט נתונים אשר יגביר את הסיכויים להלוואה והשאלה העיקרית היא – האם הלוואה שיקבל ללא ליווי תהיה באמת נכונה עבור העסק שלו?

 

“אקו סולושיין” מספקים מגוון פתרונות לכל העסקים, בעזרת ניתוח כספי מעמיק, הבנה של צרכי הלקוח ובניית תוכנית עסקית עם אחוזי הצלחה גבוהים.

הצעד של לקיחת הלוואה עבור העסק שלכם יכול להרים את העסק ולסייע רבות, אך עם זאת גם יכול לגרום לצניחה ולהכניס את העסק לבעיה כלכלית לא פשוטה. לכן, כבר לפני שאתם בודקים מהן האפשרויות העומדות בפניכם, אתם חייבים להתייעץ עם יועץ עסקי מומחה אשר יספק עבורכם את הפתרונות היעילים ביותר.

 

“אקו סולושיין” ידאגו לכך שתקבלו את ההלוואה הטובה ביותר בדרך הקלה והפשוטה ביותר – צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ ראשוני בליווי המותאם אישית לעסק שלכם.

 

עם ניסיון של שנים בתחום העסקי וקשרים עם בנקים בכל רחבי הארץ - אנחנו נשיג לכם את ההלוואה העסקית הטובה ביותר!
לייעוץ ראשוני ללא עלות צרו קשר עכשיו

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים