ייעוץ פיננסי למשפחות

משפחות רבות נקלעות למצבים כלכליים לא פשוטים במהלך השנים – הוצאות על ילדים, העלאת מכירים במשק, התפתחות הטכנולוגיה ועוד מגוון נושאים המשפיעים על עתידנו הכלכלי. התנהלות כספית לא נכונה יכולה להוביל אותנו לבעיות כלכליות בהמשך שיהיה לנו קשה לצאת מהם.

ייעוץ פיננסי משפחתי מקצועי, נועד על מנת למנוע טעויות כלכליות מלכתחילה וגם בהמשך. לספק לכם ההורים ובני המשפחה את הידע והכלים להתנהלות חכמה, נכונה ורווחית עבור כל המשפחה. 

ECO SOLUTIONS מציעים לכם מגוון פתרונות פיננסים בהתאמה למשפחה. לפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות – מוזמנים להשאיר כאן פרטים:

מתחילים מכאן

מה אתם צריכים?

הלוואה לכל מטרה

יש מספר הלוואות שונות שניתן לקחת - אחת האפשרויות היא הלוואה שאכן היא לכל מטרה. זאת אומרת, שלרוב אפילו לא תתבקשו לפרט לשם מה ההלוואה. הלוואה לכל מטרה ניתן לקבל מהבנק, חברות כרטיסי אשראי שונות או מכל גורם מלווה אחר. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה והמשתלמת, מומלץ להתייעץ עם יועץ פיננסי למשפחה עם ניסיון וידע בתחום כדי שיוכל לכוון אתכם ולהתאים לכם את תנאי ההלוואה הנוחים ביותר.

ייעוץ משכנתאות

לקיחת משכנתא בימינו היא דבר נפוץ הכולל כמעט את הרוב המוחלט של האוכלוסייה בארץ שרוצים לקנות דירה או לבנות בית. מדובר בסכומי כסף גדולים הנפרסים לטווח הארוך, לכן חשיבות לקיחת המשכנתא הנכונה והמותאמת לצרכים האישיים שלכם היא קריטית ביותר בשלב ההתחלה. יועץ משכנתאות המתמחה בתחום יוכל לבדוק איתכם לפרטי פרטים את כל האפשרויות הנכונות בהתאם למצבכם הכלכלי ולהשוות בין ההצעות השונות עד להצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

איחוד הלוואות

ישנם מקרים בהם אנחנו נאלצים לקחת מספר הלוואות לשם דברים שונים וגם מכמה גורמים שונים, דבר העשוי להקשות עלינו מאוד בהתנהלות החודשית וגורם לחוסר מעקב נכון אחרי כל ההוצאות וההחזרים שלנו. הדרך הטובה והיעילה ביותר להתמודד עם ריבוי הלוואות, היא בעזרת ליווי של יועץ משכנתאות. איחוד הלוואות הוא תהליך הדומה למחזור משכנתא, צריך להגיש בקשה לאיחוד הלוואות ומעבר דרך הבירוקרטיה הבנקאית. עם הידע הנכון והכוונה של יועץ משכנתאות מקצועי, התהליך יהפוך להרבה יותר קל ומותאם אישית לצרכים שלכם עם תוכנית מסודרת להתנהלות כלכלית נכונה גם להמשך.

הלוואה כנגד נכס

על מנת לקבל הלוואה כנגד נכס עליכם קודם כל להיות בעלי נכס הנמצא בארץ כמו בית, דירה, חנות, מגרש ועוד. בדומה לכל הלוואה, בהלוואה כנגד נכס הצדדים יקבעו ביניהם את תנאי ההלוואה ובהם את ההיקף והריביות. כמו בהלוואות אחרות, גם הלוואה כנגד נכס ניתן לקבל מהבנק או מגופים פיננסים חוץ בנקאיים. על מנת להתאים את ההלוואה ליכולותיכם הפיננסיות, מומלץ לקבל ייעוץ מכוון ומקצועי מיועץ משכנתאות שיוכל למצוא לכם את ההלוואה הטובה ביותר עם תנאים נוחים ולהבטיח לכם תהליך מהיר ללא סיכון הנכס שברשותכם.

למה דווקא אנחנו?

למה לבחור ב-ECO SOLUTIONS ?

אנחנו ב- ECO SOLUTIONS נמצא עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר לניהול כלכלי נכון ורווחי לכל המשפחה. בשקיפות מלאה של כלל הנתונים אנחנו יכולים להעניק לכם מעטפת שלמה שתעניק לכם עתיד כלכלי שקט.

יש לנו כמה דרכים לעזרים במקרים שונים, המשרד שלנו משלב ייעוץ משכנתאות וייעוץ פיננסי מקצועי יחד וזה מה שמייחד אותנו, מגוון הפתרונות שלנו עבורכם גדל אוטומטית.

אנחנו בונים לכם תוכנית כלכלית עם תהליך שלם בליווי אישי על מנת להעניק לכם את הכלים הניהוליים המותאמים לכם אישית ולהבטיח לכם את האור בקצה המנהרה.

עם ניסיון רב בתחום הפיננסי וקשרים עם בנקים ברחבי הארץ, אנחנו יכולים להעניק לכם את כל הכלים הניהוליים על מנת שתהיו בשליטה מלאה על חייכם הכלכליים גם לטווח הארוך.

מה הלקוחות שלנו אומרים

התנהלות כלכלית נכונה במשפחה:

מה כולל תהליך ייעוץ פיננסי למשפחה?

1. הוצאות לעומת הכנסות

בעזרת ניתוח כל הפרטים הרלוונטים ושקיפות שלכם בייעוץ פיננסי משפחתי, המצב הכלכלי שלכם יתחיל להתבהר והיועץ הפיננסי יוכל להגדיר מה הם הנושאים היותר חשובים, שצריך לטפל בהם בהתאמה אישית עבורכם ולהתחיל לבנות תוכנית יעילה ואפקטיבית. רצוי ראשית לבחון את רמת ההכנסות החודשיות לעומת רמת ההוצאות. הרבה משפחות לא מודעות להוצאות מסוימות בכל חודש והירידה לפרטים היא חשובה.

היועץ הפיננסי יתאים לכם תוכנית מסודרת, בה יפורטו כל הכלים להתנהלות החדשה שעל פיה תצטרכו להתנהל מעתה והלאה על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. מטרת התוכנית הכלכלית היא להקנות לכל המשפחה את הכלים לשיטות חיסכון יעילות ולביטחון כלכלי ושקט נפשי.

יועץ מול מחשב

2. תוכנית כלכלית למשפחה

התוכנית מלווה ע”י יועץ פיננסי למשפחות, יוגדרו בה מטרות ויעדים לטווח הארוך על מנת לשמר את התנהלות המשפחה וליצור שגרה חדשה ורווחית למשפחה כולה. התוכנית כוללת כלים להתנהלות כלכלית, השקעות כספיות חכמות, קניות בצורה חסכונית וניהול נכון של ההוצאות שלנו. הכלים האלו יוכלו לשמש אותנו גם בעתיד על מנת להימנע מטעויות בדרך. 

המטרה של היועץ הפיננסי המשפחתי, היא לעזור לכם בליווי צמוד לאורך כל הדרך ובכל שאלה. במידה ואתם זקוקים להלוואה או מתכננים לעשות צעד כלכלי משמעותי, תמיד רצוי להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת שיתאים לכם את התוכנית הנכונה והטובה ביותר עבורכם בשיקוף מלא של מצבכם הכלכלי. 

ישנן משפחות שמצבם הכלכלי לא בהכרח קשה, אך רוצות להתנהל בצורה חכמה ורווחית יותר ולהימנע ממצבים קיצוניים בעתיד. כל תהליך הוא הכרחי כל עוד הוא יכול להניב לכם תוצאות יותר טובות להמשך.

אתם שואלים אנחנו עונים

שאלות נפוצות

קיימות כיום מגוון הלוואות מגופים שונים שיכולות להיות רלוונטיות לכם. ההחלטה על ההלוואה המתאימה יותר היא לא קלה, גם קבלת ההלוואה יכולה לכלול תהליך ארוך עד לאישור הסופי מהבנק. יועץ פיננסי משפחתי יכול להתאים לכם את ההלוואה המשתלמת והטובה ביותר עבורכם, לאחר ניתוח מעמיק של הצרכים שלכם ובהתאם למצבכם הכלכלי.

רוב המשפחות המגיעות לייעוץ פיננסי, מגיעות לאחר לקיחת הלוואות בשל מצב כלכלי לא טוב. הן נמצאות במצב של חוסר אונים ובלי אפשרות לעתיד כלכלי יציב. ב-ECO SOLUTIONS לכל בעיה פיננסית יש פתרון – כשמציפים את כלל הנתונים מולנו, כך יהיה לנו גם קל יותר למצוא עבורכם מגוון פתרונות. הייעוץ שלנו מותאם גם למשפחות שרוצות להתנהל נכון כלכלית על מנת ליצור רווחים , לחסוך ולקבל כלים עתידיים שיעזרו להם בכל שלב בחיים.

הפתרון הטוב ביותר, הוא יצירת שגרת מעקב אחר ההוצאות וההכנסות המשפחתיות וקביעת תקציב ויעדים לפרק זמן ממושך. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, אתם מוזמנים להתייעץ עם יועץ פיננסי למשפחה שיתן לכם את הכלים הטובים ביותר להתנהלות נכונה שתניב לכם תוצאות.

תוכנית כלכלית היא מבחינתו – הקמת בית חדש למשפחה. ממצב בו אתם נמצאים בתקופה כלכלית קשה, אנחנו יכולים לעזור לכם לחיות במסגרת תקציב למטרת חיסכון ועם כל הכלים להתנהלות יעילה. אנחנו רוצים לעזור לכם להחזיר את השליטה המלאה על חייכם ואת איכות החיים אשר מגיעה לכם ואתם גם יכולים להשיג. תוכנית כלכלית מתאימה לכל משפחה, אשר רוצה לחסוך וללמוד על התנהלות חכמה בשביל עתידה הכלכלי או עתיד ילדיה.

כל משפחה זקוקה לביטחון כלכלי ולתוכנית מסודרת שיכולה להבטיח לה עתיד פיננסי יציב עם אפשרות לחסוך בזכות התנהלות יעילה וחכמה. אתם מרגישים חוסר שליטה על ההוצאות הכספיות? אתם עובדים קשה אבל הכסף נעלם? עם ייעוץ פיננסי משפחתי מקצועי אתם יכולים להגיע לשורש הבעיה ואנחנו יכולים לעזור לכם להגיע למגוון פתרונות פיננסים שישמשו אתכם גם לטווח הארוך.  ייעוץ אובייקטיבי בליווי אישי אשר יותאם לצרכים שלכם ויתן לכם הזדמנות להתנהלות פיננסית חכמה, חופש כלכלי ושקט נפשי.

אנחנו כאן בשבילכם
צרו איתנו קשר למידע נוסף אודות ייעוץ פיננסי משפחתי ולקביעת פגישת ייעוץ.

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים

דילוג לתוכן