ייעוץ פיננסי לעסקים

ניהול עסק הוא תהליך לא נגמר וגם לא תמיד פשוט. אחריות על תפקידים שונים וצוות עובדים, קשר עם הספקים והלקוחות, תמחור ומכירה ומעקב אחר ההוצאות וכל זה במטרה להגיע לרווח מספק בסוף. אנחנו יכולים להקל עליכם, לתת לכם לנהל את העסק באופן שוטף ולנו תשאירו את הדאגות. כאן מתחיל תהליך ייעוץ פיננסי לעסקים, תהליך בו אנחנו דואגים שתגיעו למטרות שלכם עם כלים לטווח הארוך.

בין אם אתם עסק בהקמה או קיים – בואו לקבל ליווי מלא בצד הפיננסי של העסק – כזה שיחסוך לכם המון כספים בעתיד – השאירו פרטים לפגישה:

מתחילים מכאן

איזה פתרון אתם מחפשים בעסק?

גיוס אשראי לעסקים

חשוב לבדוק בהתאם לנתונים וצרכי העסק שלכם מה היא אפשרות המימון הנכונה והטובה ביותר עבורכם. ליועץ פיננסי לעסקים יש את הידע והניסיון עם הבנקים השונים בארץ על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולאפשר לכם ליהנות מתנאים נוחים וקלים לניהול העסק. כל עסק קטן או גדול חייב תזרים יציב אך עם זאת גם את האפשרות לצמוח ולהתפתח, לכן חשוב שתמיד תהיה לכם את האפשרות למימון נכון לעסק.

בניית תוכנית עסקית

רגע לפני פתיחת העסק החדש ותחילת הדרך החשובה, הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שיש לכם תוכנית עסקית לניהול נכון עם יעדים אסטרטגיים מסומנים מראש. ייעוץ פיננסי עסקי ומקצועי יכול להבטיח לכם 100% ביטחון בבניית תוכנית עסקית עם תמחור מדויק, מטרות ריאליות, קהל יעד רלוונטי וסקירה נכונה להשגת מטרות העסק כדי לגדול ולהצליח.

בניית תזרים מזומנים

על ידי מעקב יומי, קפדני ומקצועי יועץ פיננסי לעסקים דואג להכנסות, הוצאות, רווחים ותזרים קבוע של העסק שלכם. אתם יכולים להיות בעלי עסק מצליח, בעלי חזון וידע רחב בתחום בו אתם עוסקים. אך ללא מעקב נכון וידע פיננסי העסק שלכם נמצא בסכנת קריסה תמידית. ייעוץ פיננסי עסקי יעזור לכם לבנות תוכנית עסקית אישית שתחסוך לכם המון בעיות כלכליות בהמשך.

הלוואה בערבות מדינה

על מנת לבקש הלוואה בערבות המדינה צריך להגיש כמה מסמכים ובקשות עם נתונים פיננסיים מדויקים ותוכנית עסקית ברורה. הסיכויים גבוהים יותר לקבל ההלוואה עם התהליך נבנה יחד עם יועץ פיננסי עסקי עם ניסיון עשיר שילווה אתכם במקצועיות ויוכל אף לקצר לכם את התהליך והכל נעשה בתיאום ציפיות מלא וליווי אישי ונכון.

הלוואות לעסקים

הלוואה לעסק בעיקר כשהוא חדש נחשב למצרך מבוקש כיום, בעיקר בעולם בו כל יום קמים עסקים חדשים ולכן לא תמיד קל להשיג לעסק שלנו את המבוקש. בשביל זה אתם צריכים יועץ פיננסי לעסקים שיציג לכם את מגוון האפשרויות המדויקות לעסק שלכם והיעילות ביותר על מנת שהעסק יגדל ויניב רווחים טובים יותר.יועץ פיננסי ילווה אתכם למסלול הנכון עבורכם אחרי בחינה מעמיקה להלוואה שאכן תתאים לצרכים שלכם.

משכנתא עסקית

אם אתם רוצים מקום קבוע לטווח הארוך עבור העסק שלכם או למשרד, זו הדרך. הבנקים רואים במשכנתא לעסקים לקיחת סיכון ולכן התעריפים לא זולים במיוחד אך עם בחירת המסלול הנכון ואחרי בדיקה מעמיקה אפשר להגיע לפשרה נוחה עם הבנק. יועץ פיננסי עם ניסיון רב במשכנתאות יוכל לעזור לכם להגיע לסיכויים טובים יותר באישור המשכנתא לעסק ובתהליך קל ופשוט.

למה דווקא אנחנו?

3 סיבות למה לבחור בנו

שקיפות מלאה

אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח, לצורך מימון קודם כל דרוש אמון בין הלקוח ליועץ הפיננסי. הלקוח מקבל מאיתנו מעטפת שלמה והוא מעודכן לגבי כל הנתונים ויודע על כל צעד בתוכנית.

ניסיון וקשרים

עם ניסיון רב בתחום הפיננסי וקשרים עם בנקים ברחבי הארץ, אנחנו יכולים להעניק לכם את כל הכלים הניהוליים על מנת שתהיו בשליטה מלאה על חייכם הכלכליים גם לטווח הארוך.

אחוזי הצלחה גבוהים

הסיכויים לאחוזי הצלחה גבוהים יותר הם רק בזכות ניתוח פרופיל לקוח מלא ונכון. אנחנו אוספים את כל הנתונים הרלוונטים עליכם ושואלים את כל השאלות שיעזרו לנו להגיע לפתרון שהכי יתאים לכם ולצרכים שלכם. הניצחון שלכם הוא המחויבות שלנו.

מה הלקוחות שלנו אומרים

התנהלות פיננסית נכונה בעסק:

איך עובד תהליך ייעוץ פיננסי עסקי?

1. פתיחת עסק בקלות

הרבה לפני שאתם עושים את הצעד הראשון בעסק החדש שלכם, חשוב שתדעו מראש את כל המידע והנתונים המעמיקים ואיך אתם עומדים להתנהל לטווח הארוך כבר מהיום הראשון. הטלפון הראשון שתעשו יהיה ליועץ הפיננסי שלכם איתו תתייעצו בכל רגע נתון ותצאו איתו למסע עסקי יחדיו בדרך להגשמת השאיפות מהעסק החדש. 

ייעוץ פיננסי עסקי הוא קריטי בכל שלב של העסק גם אם הוא כבר עסק ותיק שפועל שנים, אך ההתחלה היא החשובה ביותר. השנים הראשונות הן אלה שיקבעו את המשך פעילות העסק, התניית ההרגלים לבעל העסק מצד היועץ הפיננסי עד להגעה של העסק לפעילות נכונה ושוטפת היא חשובה ביותר. המטרה היא שבעל עסק יוכל לנהל את העסק שלו ללא חששות, דאגה כלכלית ועם רווח גדול.

2. כתיבת תוכנית עסקית מוצלחת

על מנת להבטיח לעסק שלכם תוכנית עסקית נכונה שתעבוד ותביא לתוצאות מוצלחות, אתם צריכים לבנות את התוכנית ביחד עם יועץ פיננסי עסקי מקצועי ובליווי אישי המותאם לכם ולעסק שלכם. תוכנית עסקית מתחילה ברעיון העסקי שלכם בעלי העסק, מה החזון שלכם, הרצונות והשאיפות מהעסק.

בדיקת השוק בתחום שלכם תמיד חשובה, מי הם המתחרים ומהן שיטות המכירה הנכונות לכם. איסוף כל הנתונים הרלוונטים, היועץ העסקי ידאג לעשות את כל הסיקורים הנכונים על מנת לספק לכם תוכנית שתנהל אתכם נכון לטווח הארוך. התוכנית תלווה אתכם לאורך כל הדרך שלכם והתיאום מול היועץ העסקי חשובה, לבדוק תמיד שאכן אתם מגיעים למטרות שהצבתם לעסק והכל פועל כמתוכנן.

3. פתרון בעיות

פניה אל יועץ פיננסי תהיה נכונה מאוד לעסק שעובר תקופת משבר או הפסד קשה, יועץ פיננסי מיומן מספיק ומקצועי יוכל להרים עסק כזה לחלוטין ולכוון אותו נכון. אך עם זאת, התהליך הוא מומלץ לכל בעל עסק באשר הוא על מנת לסייע גם בפערים הקטנים או לדאוג לתחזוקה נכונה של העסק מאחורי הקלעים על מנת למנוע מצבים בעייתים מלכתחילה ולהגיע לתוצאות אפילו טובות יותר בהמשך.

יועץ פיננסי עסקי אשר מנוסה בתחום ויצר מספיק קשרים, יוכל להועיל הרבה יותר בפיתרון כל בעיה גם אם זה עסק שנמצא על סף פשיטת רגל. המטרה היא בסוף לא רק לכסות על משברים שהעסק עובר, אלא להיות מוכנים כמה צעדים קדימה עם תוכנית מסודרת שתביא אתכם להישגים לאורך זמן ופריחה של העסק.

אתם שואלים אנחנו עונים

שאלות נפוצות

ב-3 החודשים הראשונים נתחיל בתהליך לאחר בניית התוכנית העסקית יחד,במידה והיועץ הפיננסי העסקי רואה שאכן התוכנית עובדת כמתוכנן ומביאה תוצאות, הלקוח יכול לבחור אם להמשיך את ההתנהלות לבד וכמובן שתמיד אנחנו כאן לכל שאלה והכוונה. קיימת האפשרות שנצטרך להמשיך את המעקב הצמוד יחד איתכם בתוכנית על מנת לוודא את הצלחת התוכנית, הכל תלוי בנתוני הלקוח. הקצב הוא שונה לכל אחד, לכן אין פרק זמן קבוע.

אנחנו פורסים מולכם את כל הנתונים מהבנק ובהתאם לניתוח פרופיל ובודקים עבורכם את כל הפתרונות הנכונים ובונים יחד תוכנית עסקית מפורטת. אנחנו איתכם 24/7 במעקב לאורך כל הדרך, זמינים עבור כל שאלה. שירותי הייעוץ הפיננסי העסקי שלנו מספקים גם עזרה בדברים הקטנים, אם אתם רוצים לקחת הלוואה או לעשות צעד כלכלי משמעותי ולא בטוחים לגבי ההחלטה, אנחנו כאן לייעץ ולעזור בכל הדרוש.

כל תהליך משתנה בהתאם ללקוח והצעת המחיר תלויה בכמה דברים – מורכבות התוכנית, אורך הטיפול, גופים מעורבים ועוד. חשוב לזכור שתוכנית עסקית או תהליך ייעוץ פיננסי עסקי זו לא “הוצאה” , אלא “השקעה” שאתם עושים למען צמיחה כלכלית של העסק שלכם והתנהלות בטוחה ונכונה יותר לטווח הארוך. ייעוץ פיננסי טוב עם תוכנית בעלת אחוזי הצלחה גבוהים זו השקעה משתלמת.

תוכנית עסקית היא הבסיס הראשוני לפתיחת עסק. אנחנו ממליצים על הכנת תוכנית עסקית עם יועץ פיננסי לעסקים מקצועי כבר לפני תחילת הדרך שלכם, על מנת להתחיל ברגל ימין עם כמה שפחות טעויות בדרך ועם מטרות מוגדרות לרווחים והצלחה כלכלית. 

עם תחילת תהליך ייעוץ פיננסי לעסקים, תהיו מוכנים לכך שהעסק שלכם עומד לעבור כמה שינוים משמעותיים בעלי השפעה רבה. בזכות סקירה נכונה, ניתוח כל הנתונים והכלים המקצועיים שנעניק לכם, הניהול של העסק שלכם יהיה הרבה יותר יעיל ואפקטיבי ותוכלו להתחיל לראות את התוצאות בהקדם.

התייעצות עם יועץ פיננסי יכולה להביא לכם פרספקטיבה שונה על התנהלות העסק גם אם יש לכם ידע רחב בתחום ואתם מרגישים שאתם בדרך הנכונה. על מנת למנוע טעויות בהמשך, יועץ פיננסי עסקי ירד איתכם לפרטים הקטנים בצורה מקצועית, מסודרת ויוכל להעניק לכם כלים נוספים לשיווק נכון, קביעת יעדים והתנהלות יעילה ורווחית.

התחילו עוד היום
פנו אלינו לייעוץ פיננסי בהתאמה אישית

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים

דילוג לתוכן