כך תמנעו מטעויות בהלוואה כנגד נכס קיים

הסיבות לנטילת הלוואה כנגד נכס קיים, הן בעיקר במצבים כאשר יש לאנשים את הצורך בהלוואה מיידית, גם במקרים בהם מצבם הכלכלי לא מיטיב. ההלוואה הזו זמינה בכל מיני גופים אם בבנקים או שונים גופי מימון אחרים, והיא נוחה מכיוון שאתם יוצרים “רווח” על חשבון נכס שנמצא ברשותכם, רק חשוב לזכור כמובן שאותו נכס משועבד באותו הזמן אל הגוף ממנו ביצעתם את ההלוואה. על מנת לעשות את כל התהליך בצורה חכמה, הבאנו לכם כמה עצות יעילות. 

שעבוד נכס קיים – מהי המטרה?

ישנו קושי רב כבר במשך שנים לזוגות צעירים ברכישת דירה, ועם הזמן זה אף נהיה קשה יותר בעקבות שינויים במחירי הנדל”ן בין היתר. מכאן שאין לרוב רוכשי הדירות יותר מדי ברירה, וכמעט בכל המקרים הם יאלצו ליטול הלוואה ומה יותר נוח מלקחת הלוואה כנגד נכס קיים.

מה זה אומר? ובכן, אם ברשותכם או ברשות מישהו מבני המשפחה יש נכס אם זה דירה, חנות, עסק, שטח ועוד. יש לכם את האפשרות לבקש הלוואה מהבנק או גוף חיצוני אחר, כנגד אותו נכס ובכך לקבל את הסכום שאותו אתם צריכים, על חשבון הנכס שמאותו רגע משועבד לגוף המלווה. 

נגמרו ההלוואות? למה שמישהו ישעבד את הנכס הקיים שלו לטובת הבנק? הלוואה כנגד נכס קיים, היא כמו הלוואה לכל מטרה, גם במקרה בו אתם צריכים סכום כסף לא רק עבור דירה, לא אעבור כל דבר אחר, תוכלו לעשות שימוש בסכום שתקבלו עבור כך.

כמובן שההמלצה שלנו היא לנהוג בחוכמה עם ההלוואה, ולזכור כי הנכס המשועבד עומד על קצה המאזניים כאן, ואם לא תצליחו להחזיר את התשלום המלא לבסוף הנכס הקיים הוא זה שיפגע וגם כמובן מצבכם הכלכלי. המטרות המרכזיות, שבגינן אנשים בדרך כלל נוטלים הלוואה כנגד שעבוד נכס, הן על מנת לקנות דירה או לשפץ, להקים עסק או לשדרג אותו, לסגור חובות קיימים, מניעת כניסה לחובות ועוד. 

היתרונות בנטילת הלוואה כנגד נכס קיים

כמובן שיש כאן שני צדדים כאשר אתם מחליטים ליטול הלוואה כנגד נכס, מצד אחד אכן זה דבר חיובי במקרה בו זה אכן עוזר לכם כלכלית ומסייע לכם באיזון הפיננסי, מצד שני  במידה והבחירה שלכם תהיה שגויה בלקיחת ההלוואה וביצוע החזר, זה עלול אף לפגוע בכם בהמשך. 

עם זאת, ישנם עדיין המון יתרונות בהלוואה זו, בנוסף לזה שהיא יכולה לשמש אתכם עבור כל מטרה ולסייע לכם משמעותית בתחום הפיננסי:

  • קיצור התהליך – רוב ההלוואות דורשות הליך בירוקרטי די ארוך ולא תמיד פשוט, במקרה של הלוואה זו, ההליך יהיה לכם דווקא קצר  יותר. ברוב המקרים, הבנק או גוף חיצוני אחר, יאשר לכם את ההלוואה די מהר, ואם תבואו מוכנים עם כל מה שנדרש עבור כך, לאחר ייעוץ עם יועץ פיננסי מקצועי, תופתעו לגלות כמה קצר יכול להיות התהליך. 
  • ריבית נמוכה – מכיוון שבהלוואה כנגד נכס קיים, הנכס שלכם עובר לשיעבוד הבנק או הגוף החיצוני, הבטוחה כאן היא טובה הרבה יותר ורמת הסיכון יורדת משמעותית. כך לגופים השונים יש את האפשרות להעניק לכם ריביות נמוכות יותר מהרגיל. 
  • מתאימה לכולם – כשאנחנו אומרים שההלוואה הזו מתאימה לכולם, כמובן שאנחנו מתכוונים לכל אדם אשר ברשותו נכס קיים. במידה ויש לכם נכס קיים, אתם יכולים בהחלט להגיד בקשה להלוואה הזו, אומנם בבנקים אולי לא יאשרו לכם אותה כל כך מהר, זאת בהתאם למצבכם הכלכלי, אף ישנם גופים חיצוניים אש ישמחו לסייע לכם במתן הלוואה כנגד שעבוד הנכס ואף בתנאים טובים. 

 

 הלוואה כנגד נכס קיים, זו אופציה מדהימה עבור כל מי שזקוק להלוואה באופן מיידי ברשותו נכס עם ערך גבוה יחסית. עם זאת, אתם צריכים להיות בטוחים בגוף בו תבחרו עבור מימון ההלוואה, כל גוף מממן יציע לכם ריבית שונה ותנאים שונים. איך תוכלו להיות בטוחים בהחלטה? תשאירו את העבודה הקשה למקצוענים – צרו קשר עם “אקו סולושיין” ויועץ פיננסי יצור איתכם קשר עוד היום, וישמח לעזור לכם בכל שאלה. 

ייעוץ ראשוני ללא עלות

מוזמנים לקרוא עוד

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותכם

לקיחת משכנתא חדשה

ייעוץ ראשוני חינם!​ בעזרת המקצועיות והניסיון שלנו אנו נעזור לכם לקבל משכנתא חדשה בקלות!צוות המומחים ECO Solutions  יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בהחזר החודשי! בזכות ניסיון עשיר ושיטה ייחודית חסכנו ללקוחותינו סכום מצטבר של מיליוני שקלים!  לייעוץ פיננסי מקצועי צרו קשר עוד היום ונעזור לכם למצוא את המסלול הטוב ביותר עבורכם. עשרות אלפי שקלים חיסכון

קרא עוד »

קורס יועץ משכנתאות בצפון

052-2313111 קבלת הצעת מחיר קורס יועץ משכנתאות בצפון תמיד רציתם לעבוד במקצוע מאתגר עם סיפוק? לצאת לעצמאות כלכלית? ECO SOLUTIONS אקדמי מאפשרת לכם ללוות נוטלי משכנתאות ברגעים החשובים בחייהם.למי שמחפש מקצוע רווחי לחיים! פרטים והרשמה מוקדמת למועד הקרוב: למה דווקא אצלנו? פרקטיקה מקצועית מכינים את הבוגרים לעבודה בשטח, רק מה שצריך באמת. מגוון רחב של

קרא עוד »
ECO לוגו ייעוץ משכנתאות

המליצו עלינו

שמחנו לתת לכם שירות! תודה שהפכתם להיות חלק ממשפחת ECO SOLUTIONS. כחלק מבקרת השירות בחברה ובציפייה להמשך ולספק סטנדרט שירות גבוה, נשמח אם תרשמו לנו ביקורת בדף העסקי שלנו: לרישום ביקורת בגוגל לרישום ביקורת בדף הפייסבוק

קרא עוד »
אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים

דילוג לתוכן