קורס יועץ משכנתאות בצפון

תמיד רציתם לעבוד במקצוע מאתגר עם סיפוק? לצאת לעצמאות כלכלית?

ECO SOLUTIONS אקדמי מאפשרת לכם ללוות נוטלי משכנתאות ברגעים החשובים בחייהם.
למי שמחפש מקצוע רווחי לחיים!

פרטים והרשמה מוקדמת למועד הקרוב:

למה דווקא אצלנו?

פרקטיקה מקצועית

מכינים את הבוגרים לעבודה בשטח, רק מה שצריך באמת.

מגוון רחב של כלים

רכישת ידע נרחב וכלים יישומיים לבניית תמהיל משכנתא ללקוחות.

מרצים מנוסים

המרצים מגיעים מלב התעשייה, יוצאי בנקים ובעלי ניסיון עצום.

קורס מקיף

הקורס מקיף את כל עולם המשכנתאות המאתגר.

התנסות מעשית

עבודה על תיק לדוגמה במהלך הקורס וליווי ל-2 עסקאות ראשונות.

קצת עלינו

חברת אקו סולושיין, כבר תקופה ארוכה נחשבת למובילה בענף המשכנתאות, ומומחית במתן שירות ייעוץ משכנתאות ופתרונות פיננסים מקיפים בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים ועסקיים. בעזרת המכללה שהחברה פתחה עבור לימודי יעוץ משכנתא, “אקו סולושיין אקדמי”, כעת כולם יכולים ליהנות מהידע והניסיון שהחברה צברה עם השנים, ולאחר תהליך הכשרה דרך קורס יועצי משכנתאות ערכי ומקצועי, מוענקת תעודת הסמכה מקצועית כיועצי משכנתאות.

המטרה של אקו סולושיין, היא להצליח בכל משימה ולהגיע לכל מטרה העומדת בפני החברה והלקוחות. ההצלחה של הלקוחות, היא גם ההצלחה של החברה. כך גם בנוגע ללימודים, הידע והניסיון הפרקטי בשטח של התלמידים, הם אלו אשר דוחפים את החברה להמשיך לטפח עוד עשרות בוגרים, אשר יביאו לקוחות נוספים להצלחה הזו בעזרת שירות מקצועי ובליווי אישי.

בשנים האחרונות ישנה עלייה ניכרת בשוק בביקוש לנטילת משכנתא, וכך גם עלייה ברצון ללמוד את התחום ואף להתמקצע בו. בעקבות הביקוש הגובר, יש צורך כיום בעוד יועצי משכנתאות לאחר הכשרה מקצועית, ובאקדמיה של אקו סולושיין יודעים להעניק את הכלים המדויקים והטובים ביותר להצלחה. רוצים ללמוד מהמומחים בתחום? הגעתם למקום הנכון.

מה תמצאו כאן

מהי משכנתא?

בשביל לבצע עסקת נדל”ן כיום בישראל, ברוב המקרים תצטרכו לקחת משכנתא כאמצעי מימון, סוג של הלוואה בסכום גבוה שמטרתה היא רק לשם קניית נכס. המשכנתא משלימה לנו את הסכום שאנו זקוקים עבור קניית בית, ובדרך כלל הנכס יהיה משועבד לבנק ממנו לקחנו את המשכנתא, עד לסיום ההחזר של ההלוואה. 

הרבה אנשים אשר מגיעים לשלב בו הם רוצים לקנות נכס או דירה, נתקלים במושג “משכנתא”, שמצד אחד כולנו בטוחים שאנחנו מכירים כל כך טוב, ומצד שני עלולים להיתקל בבעיות בדרך ולא להשיג את הסכום או הריבית שלה מצפים. סכום ההלוואה שנקבל יהיה שונה תמיד, זאת בהתאם לעלות הנכס, היכולות הפיננסיות האישיות וגורמים נוספים שמשפיעים. לכן, ישנם מצבים בהם הבנק יחליט עבורכם על מסלול מתאים למשכנתא שלא בהכרח מתאים ליכולת הכלכלית שלכם באמת. כאן נכנס התפקיד של יועץ המשכנתאות, בעיקר בניהול משא ומתן אל מול הגוף המלווה.

התפקיד של יועץ המשכנתאות

כל מי שרוצה להשיג עסקת נדל”ן משתלמת ורווחית, חייב להיעזר בגורם מקצועי ואובייקטיבי אשר מכיר את השוק לעומק ויעבור איתו את כל תהליך נטילת המשכנתא בליווי אישי. יועץ משכנתאות לא רק צריך להשיג לכם את המסלול המשתלם ביותר עם ריבית נוחה, לאורך כל התהליך התפקיד שלו מתחלק לכמה שלבים עד להגעה למטרה הסופית.

על מנת להשיג את העסקה המשתלמת ביותר, צריך לעבור בין כמה בנקים לקבלת הצעות רלוונטיות למשכנתא, לערוך סקר שוק ואלו דברים שלא לכולם יש את הזמן או היכולת לעשות בצורה מקצועית. לשם כך יועץ משכנתאות נמצא בקשר הדוק עם מספר בנקים ויכול לנהל מולם תהליך של משא ומתן, אשר בסופו הוא יקבל את ההצעה המתאימה והרווחית ביותר עבור לקוחותיו. 

כבר בפגישה הראשונה של יועץ המשכנתאות עם הלקוחות, הוא מבקש שקיפות מלאה של כלל הנתונים על מנת לדעת לנתח במדויק, איזו עסקה תהיה הטובה ביותר עבורם כלכלית. גם לאחר קבלת המשכנתא, יועץ משכנתאות מקצועי ילווה את לקוחותיו וידאג לשקט הכלכלי שלהם, בעיקר בשנים האחרונות בהן שוק המשכנתאות הוא מאוד דינמי ובהמשך יכולה להיות הזדמנות לחיסכון כספי גדול יותר. 

מהו הרווח של יועץ משכנתאות פרטי?

ענף המשכנתאות בארץ צובר תאוצה כל הזמן, בעיקר בשנים האחרונות בהן מחירי הנדל”ן עולים וכך גם הצורך בנטילת משכנתא בסכום גבוה עבור רכישת נכס. אנשים רוצים להשיג את העסקה הטובה ביותר, שתעזור להם לשמור על יציבות כלכלית גם לאחר נטילת משכנתא. כיום הדרך היעילה ביותר לעשות את זה, זה בליווי מקצועי של יועץ משכנתאות פרטי. 

בגלל הביקוש הרב שנוצר, הרווחים של יועצי המשכנתאות רק גדלים עם הזמן והם נהנים מהצלחות מסחררות בתחום. בעיקר אלו אשר עברו הכשרה ברמה הגבוהה ביותר דרך לימודי ייעוץ משכנתאות, שעוזרת להם ליישם את הכלים שרכשו בצורה מדהימה. המחיר עבור ייעוץ משכנתא פרטי, נע בין 6,000 שקלים במינימום ויכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. כך שתארו לכם את הסכום הכולל, לאחר כמה עסקאות מוצלחות  בחודש אחד.

הביקוש בשוק להכשרה מקצועית ולמשכנתאות 

דווקא בשנתיים האחרונות מאז פרוץ המגפה ובעיקר אחריה, כמות הפניות עבור קורס יועצי משכנתאות בצפון, צמחה באופן משמעותי ויש לכך כמה סיבות הגיוניות למדי. נתחיל מזה שמחירי הדירות היו בתקופת השהייה עם צפי לעלייה ניכרת בהמשך, מה שגרם להמון אנשים לעשות צעד ולהתחיל לברר אחר דירה לקנייה עם בדיקת האפשרויות השונות לנטילת משכנתא. 

בנוסף, המון תחומים וענפים שונים נפגעו באופן מהותי בתקופה זו, מה שגרם להרבה אנשים לתהות לגבי מקום העבודה והמקצוע בו עסקו. יש הטוענים כי רק בשנה האחרונה, אחוז האנשים שהמירו את המקצוע שלהם והחליפו את מקום עבודתם, הוא הגבוהה ביותר כמעט אי פעם. ענף המשכנתאות הבטיח את מקומו כבר מזמן, מה שנותן לאנשים ביטחון כלכלי במקצוע, בעיקר כאשר הם עברו הכשרה מקצועית ויש להם את כל הכלים הנכונים בשביל להגיע לתוצאות מובילות והצלחות מרובות.

למי מיועד קורס יועץ משכנתא?

מעבר לידע הנרחב והעשיר שאתם עומדים לקבל באופן אישי במהלך קורס יועצי משכנתאות, תחשבו כמה כוח יהיה לכם לאחר מכן בשירות ובעזרה שתוכלו להעניק ללקוחות. כאשר יפנו אליכם אנשים שמנסים להשיג משכנתא ללא הצלחה בגלל בעיות כלכליות, או כאלו שמחפשים אחר המסלול המשתלם ביותר שיתאים למצבם הפיננסי. 

לאחר ההכשרה המקצועית, תוכלו לבחור בעבודה במשרה מלאה בתחום או אפילו כהכנסה נוספת במשרה חלקית. אם אתם כבר עוסקים בתחום הנדל”ן, זהו יתרון עצום אשר ימשוך אליכם יותר לקוחות שיוכלו לזכות בשירות מקיף בזכות הידע העשיר שצברתם. לא משנה לאן תקחו את זה, ובמה אתם עוסקים כיום, לקורס הזה יש רק יתרונות, בעיקר כאלו שיסייעו לכם לצמיחה עסקית וגם בחיים עצמם. 

מה לומדים בקורס ייעוץ משכנתאות?

קורס יועץ משכנתא בצפון של אקו סולושיין, הוקם על מנת להעניק לכם את כל הכלים, אשר יסייעו לכם באופן משמעותי בהגעה להישגים מרשימים והצלחות עם הלקוחות. אתם הולכים לצאת מהקורס הזה, עם כל הידע האיכותי והרלוונטי ביותר בענף המשכנתאות.

שיעור ראשון: מבוא והקדמה לייעוץ משכנתאות 

נלמד מהי משכנתא, נכיר את השווקים בעולם המשכנתאות ומהם סוגי המשכנתאות הקיימים והנפוצים.

שיעור שני: עקרונות המימון ומסלולי המשכנתא

בשיעור נלמד על ריביות המשכנתא, איך מתכננים משכנתא, לכמה זמן ואילו מסלולים אטרקטיביים ביותר לכל סוג משכנתא.

שיעור שלישי: אפיון לווים ובניית תמהילים

נלמד לאפיין את סוגי הלקוחות (שכירים עצמאיים בעלי חברות וכו’), אילו מסמכים נדרשים לביצוע התהליך איך להתאים תמהיל משכנתא מדויק לאופי הלקוח.

שיעור רביעי: בטחונות ועבודה מול בנקים

נלמד מהם השלבים העיקריים והחשובים בתהליך המשכנתא כדוגמת הביטחונות, מה נדרש מהלקוח, מה נדרש מעורך הדין ואילו מסמכים לבקש מכל אחד מהם על מנת לקדם את סגירת התהליך מול הבנקים.

שיעור חמישי: עבודה מול לקוחות

נלמד איך לעבוד מול לקוחות, איך לזהות את העסקה המתאימה להם ואיך לשאול את השאלות הנכונות, כולל בניית תסריט שיחה מול הלקוחות.

שיעור שישי: תרגול + דוגמאות

בשיעור נתרגל את החומר הנלמד בקורס, נפרט באופן מעמיק יותר איך מנהלים ומלווים תיק משכנתא מ א’ ועד ת’. נבצע גם תרגילים, סימולציות ופרקטיקום. מלבד זאת, נתרגל תיק לקוח אמיתי ונעזר במחשבוני משכנתא.

שיעור שביעי: שאלות וסימולציות

בשיעור נקדיש לכם זמן לשאלות מקצועיות שעלו לכם במהלך המפגשים, כולל ביצוע סימולציות.

שיעור שמיני: סיום וחלוקת תעודות לבוגרי הקורס.

סיוע בשילוב בשוק העבודה ופתיחת עסק עצמאי. המצטיינים יוכלו לעבוד בחברת אקו סולושיין.

 

כל הידע העצום שתרוויחו בקורס משכנתאות של אקו סולושיין 

כל הכלים המעשיים והידע העשיר שתקבלו במהלך קורס יועצי משכנתאות, יסייעו לכם בניווט לכל יעד ומטרה אליה תרצו להגיע בתחום לאחר מכן. על ידי לימוד תיאוריית המשכנתא וכל מאפייניה, על הרגולציה, מושגים חשובים בתחום, המסלולים השונים ועוד, תוכלו להיות בטוחים כי בידיכם כל הידע לבסיס חזק ואמין עבור כל לקוח. 

במהלך הקורס תקבלו הכשרה לעבודה מול הגורמים המקצועיים, הבנקים והסוכנויות השונות, על מנת לדעת כיצד להשיג את העסקאות הטובות ביותר בשטח, לצד ניהול משא ומתן מול כל הגורמים בדרך יעילה ובטוחה. תלמדו את מבנה המערכת הבנקאית וכיצד להתנהל בה בצורה נכונה, וכיצד להתפתח באופן עצמאי גם לאחר הקורס ולהגיע להצלחה וצמיחה עסקית. 

אתם הולכים ליהנות מידע נרחב וכלים יישומיים, עבור בניית תמהיל משכנתא ללקוחות. זאת על ידי מרצים מנוסים בעלי ניסיון עשיר בענף המשכנתאות, אשר מגיעים אליכם ישירות מלב התעשייה. הקורס מגיע במעטפת שלמה, של כל מה שאתם צריכים לדעת על עולם המשכנתאות, תוך הכשרה מעשית שתעברו על ידי ליווי לקוחות בכל תהליך העסקה. בסוף הקורס, תוענק לכם תעודת הסמכה של יועץ משכנתאות, ואנחנו נהיה שם בשבילכם גם לאחר מכן, עבור השתלבות בשוק העבודה.

מיקום מנצח 

אקו סולושיין מובילה את כל מפגשי הקורס לייעוץ משכנתאות, במתחם ריג’ס בבנייין החדש שברחוב פלי”ם 2 בעיר חיפה, במיקום מרכזי, נוח ונגיש עם נוף יוצא דופן אל הנמל. בחרנו במיקום כזה שתוכלו להגיע אליו בקלות מכל האזור, אנחנו כבר כאן מחכים לכם בקורס יועצי משכנתאות המוביל בצפון. 

שאלות נפוצות על לימודי ייעוץ משכנתאות

מדי שנה, אלפי אנשים מגיעים לבנקים השונים על מנת לקחת משכנתא, כאשר אינם בטוחים מהו המסלול הנכון להם ואיזו משכנתא בדיוק הם צריכים. מה שמוביל לבסוף לחיפוש אחר יועץ משכנתא שיסייע להם בכך. 

בעת השכרת שירות של יועץ משכנתאות מנוסה ומשכיל בתחום הכלכלי והבנקאי, הוא יוכל לסייע לנו יותר לעומק וביעילות בהשגת משכנתא, המתאימה לנתונים המדויקים ביחס למצב הכלכלי שלנו. לעומת זאת, במקרה של הבנק הרווח הוא זה שמעניין ולא החלומות שלכם להיות בעלי דירה. ההבדל המהותי כאן הוא באינטרס של אחד מהצדדים. 

עבור מתווכי נדל”ן וכאלו העוסקים בתחום, לימודי ייעוץ משכנתאות הם קפיצת מדרגה בענף. זאת מכיוון שככל שהשירותים שלכם הם יותר נרחבים, כך לקוחות יותר יתרשמו מהידע והעבודה המעשית שיכול לעזור להם באופן משמעותי בהמשך. 

עם ניסיון של שנים בתחום העסקי וקשרים עם בנקים בכל רחבי הארץ - אנחנו נשיג לכם את הטוב ביותר ! לעוד פרטים וייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר.
לייעוץ ראשוני ללא עלות צרו קשר עכשיו

אנו זמינים 24/7, השאר את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי

ליצירת קשר הזן את פרטיך בשדות הבאים